Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
22654 Cobblestone LN, Sanger, CA 93657
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,906 SqFt
$ 1,060,000 $ 1,060,000
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

270 Trout Lake DR, Sanger, CA 93657
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,449 SqFt
$ 722,000 $ 735,000 1.8%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

599 E Serena AVE, Fresno, CA 93720
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,544 SqFt
$ 642,500 $ 680,000 5.5%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

5911 W Donner AVE, Fresno, CA 93722
Single Family Home
4 Beds3 Baths1,940 SqFt
$ 480,000 $ 489,900 2.0%
Listed by Desere L Talley of The Apex Broker, Inc

16250 Mustang Drive, Springville, CA 93265
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,178 SqFt
$ 454,000 $ 479,000 5.2%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

1255 Pontiac, Clovis, CA 93612
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,461 SqFt
$ 400,000 $ 399,900
Listed by Desere L Talley of The Apex Broker, Inc

1837 Heidi AVE, Sanger, CA 93657
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,456 SqFt
$ 370,000 $ 367,000 0.8%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

1441 W Michigan AVE, Fresno, CA 93705
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,606 SqFt
$ 365,000 $ 365,000
Listed by Desere L Talley of The Apex Broker, Inc

3880 N Fordham AVE, Fresno, CA 93727
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,284 SqFt
$ 335,000 $ 343,000 2.3%
Listed by Desere L Talley of The Apex Broker, Inc

3646 N Ezie AVE, Fresno, CA 93727
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,185 SqFt
$ 310,000 $ 305,000 1.6%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

2062 E Harold AVE, Visalia, CA 93292
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,170 SqFt
$ 275,000 $ 299,999 8.3%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

34389 Shaver Springs RD, Auberry, CA 93602
Vacant Land
6.72 Acres
$ 195,000 $ 235,000 17.0%
Listed by Desere L Talley of Tafoya Real Estate

See Less